Aktualności, Zdrowie

Kamagra – lek na erekcję

Kamagra – lek na erekcję

Upływający czas, stres i zmęczenie mogą spowodować u mężczyzn kłopoty s potencją. W żadnym wypadku nie można bagatelizować takich symptomów i problemów, gdyż może to się odbić na stanie zdrowia psychicznego i na związku z partnerką. Zatem pomimo często wstydu przed zwróceniem się o poradę, należy jak najszybciej rozwiązać problem i są odpowiednie preparaty, które pozwolą szybko i skutecznie uporać się z problemem.

Opis kamagra

Kamagra to lek na erekcję, zawierający w swym składzie substancję aktywną cytrynian sildenafilu. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu 5, polecany i uznawany za jeden z najlepszych leków pierwszego rzutu na erekcję. Ważny podkreślenia jest fakt, że preparat jest również wysoce bezpieczny. Jest to lek podobny w swoim działaniu do Viagry, ale jest wyraźnie tańszy. Różnią się preparaty też kolorem tabletek, Viagra to niebieskie, a Kamagra turkusowe tabletki. Działanie kamagry opiera się na silnym ukrwieniu członka, podwyższeniu stężenia krwi i tym samym silnym i długim wzwodzie oraz satysfakcjonującym stosunku płciowym. Kamagra również likwiduje przedwczesny wytrysk oraz poprawia wydolność seksualną mężczyzny, co przekłada się na zadowolenie, a nawet radość z udanego życia intymnego.

Dawkowanie kamagra

Lek należy przyjmować około 30 minut przed stosunkiem, kamagra działa od czterech do sześciu godzin. Używając preparatu nie należy pić alkoholu ani jeść obfitych i ciężkich potraw, gdyż może to osłabić i opóźnić działanie preparatu. Dawkowanie zalecane to maksymalnie 100 miligramów na dobę, należy jednak rozpoczynać kurację od najmniejszej dawki to jest od 25 miligramów, gdyż warto, jeśli mniejsza dawka leku zadziała oszczędzać wątrobę.

Przeciwwskazania – kamagra

Mimo świetnych rezultatów stosowania preparatu i wysokiego bezpieczeństwa jego przyjmowania, nie wszyscy mogą korzystać z kamagry. Przeciwwskazaniami do leczenia erekcji kamagrą są:

  • przebyty zawał serca
  • ciężkie choroby nerek lub wątroby
  • przebyty udar mózgu
  • stwierdzona miażdżyca
  • nadciśnienie.

 

Kamagra informacje – https://kamagrasklep.com/